News - 29.11.2011

Apanet Green System współpracuje z TRILUX Polska

oświetlenie magazynówFirma APANET green system sp. z o.o. podpisała umowę o współpracy z firmą TRILUX Polska sp. z o.o. (www.trilux.com.pl) – spółką zależną spółki TRILUX Holding B.V. (www.trilux.com).

Trilux jest trzecim w Europie producentem rozwiązań oświetleniowych. W skład grupy wchodzą takie firmy jak: TRILUX GmgH & Co. KG, TRILUX Medical GmgH & Co. KG, OKTALITE Lichttechnik GmbH, ZALUX S.A., BAG electronics GmbH, Hüco Lightronic GmbH.

Dzięki połączeniu sił naszych firm i doświadczeń możliwa będzie wspólna realizacja projektów oświetleniowych wdrażających ideę inteligentnie oświetlonego miasta. Mamy nadzieję, że współpraca naszych firm przyczyni się również do zwrócenia uwagi podmiotów odpowiedzialnych za oświetlenie ulic na fakt, że warto inwestować w nowoczesne sieci oświetleniowe.

Rozwiązania

Rozwiązania sterowanie oświetleniem ulicznym

LonWorks

LonWorks

inteligentne sterowanie oświetleniem

LonWorks jest to ogólnoświatowy standard dla rozproszonych systemów automatyki i sterowania stworzony przez amerykańską firmę Echelon. Do komunikacji wykorzystywany jest standardowy protokół LonTalk, dzięki czemu urządzenia LonWorks różnych producentów bez przeszkód mogą ze sobą współpracować.