News - 17.02.2014

Apanet Greensystem na targach Light + Building 2014

licht_1APANET Gren System sp. z o.o. rozwija się dynamicznie również na rynkach zagranicznych. W tym roku pierwszy raz będziemy mieli przyjemność wzięcia udziału w targach Light + Building jako wystawcy. Targi odbędą się w dniach 30 marca – 4 kwietnia 2014r. we Frankfurcie. Wszystkich zainteresowanych systemami inteligentnego sterowania i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku C12 w hali 5.0 (http://light-uilding.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/ausstellersuche.exhibitordetails.html/apanet-green-system-sp-z-oo.html)

Light + Building są największymi na świecie targami dotyczącymi branży oświetlenia i inteligentnych systemów. Temat przewodni tegorocznych targów to „Technologia a życie – najlepsza energia to energia niezużyta”  („Explore Technology for Life – the best energy is the energy that is not consumed” ).  Nasze rozwiązania zatem idealnie się wpisują w główny temat targów. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas we Frankfurcie i zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi w branży oświetlenia.

 

Rozwiązania

Rozwiązania sterowanie oświetleniem ulicznym

LonWorks

LonWorks

inteligentne sterowanie oświetleniem

LonWorks jest to ogólnoświatowy standard dla rozproszonych systemów automatyki i sterowania stworzony przez amerykańską firmę Echelon. Do komunikacji wykorzystywany jest standardowy protokół LonTalk, dzięki czemu urządzenia LonWorks różnych producentów bez przeszkód mogą ze sobą współpracować.