News - 15.04.2014

Certyfikat LonMark International

certyMamy już certyfikat LonMark International ! Jest się czym chwalić bo APANET Green System jako pierwsza i na razie jedyna polska firma produkująca urządzenia otwartych systemów sterowania oświetleniem otrzymała Certyfikat wydawany przez największą międzynarodową organizację zrzeszającą producentów i integratorów otwartych systemów sterowania: LonMark International.

Link do certyfikatu

Certyfikat ten jest formalnym potwierdzeniem otwartości i interoperacyjności naszych sterowników a dla naszych klientów zapewnieniem o wiarygodności naszych rozwiązań. W grupie certyfikowanych urządzeń są, wśród firm obecnych na polskim rynku oświetlenia zewnętrznego, wyroby jeszcze tylko dwóch producentów Philips Lighting i Osram. Świadczy to o wymaganym wysokim poziomie rozwiązań technicznych certyfikowanych produktów.

Rozwiązania

Rozwiązania sterowanie oświetleniem ulicznym

LonWorks

LonWorks

inteligentne sterowanie oświetleniem

LonWorks jest to ogólnoświatowy standard dla rozproszonych systemów automatyki i sterowania stworzony przez amerykańską firmę Echelon. Do komunikacji wykorzystywany jest standardowy protokół LonTalk, dzięki czemu urządzenia LonWorks różnych producentów bez przeszkód mogą ze sobą współpracować.