News - 13.06.2012

Nowy produkt – GN100

oświetlenie magazynówAPANET Green System sp. z o.o. we współpracy z firmą StreetLight Vision stworzyła nowy produkt – GN100 – urządzenie do pomiaru parametrów środowiskowych (temperatura, ciśnienie, wilgotność i natężenie hałasu). Ideą przyświecającą nam, podczas konstruowania niniejszego urządzenia, było rozszerzenie gamy produktów SmartCity.

Ścisła współpraca z naszym francuskim partnerem pomogła nam spełnić oczekiwania klientów i jednocześnie mamy do dyspozycji oprogramowanie SLV analizujące on-line parametry środowiskowe inteligentnych miast. Dzięki temu, że GN100 komunikuje się poprzez sieć zasilającą lampy uliczne poprzez standardowy protokół PLC LonWorks zakres jego zastosowań jest bardzo szeroki a instalacja bardzo prosta – polega ona praktycznie jedynie na wkręceniu modułu do standardowego gniazda NEMA – powszechnie używanego w instalacjach oświetleniowych.

Seria prototypowa GN100 została zaprezentowana na stoisku Echelona na tegorocznych targach Light&Building we Frankfurcie nad Menem. Zainteresowanie jakim cieszyło się to urządzenie sprawiło, że na stale wprowadziliśmy je do naszej oferty handlowej.

Rozwiązania

Rozwiązania sterowanie oświetleniem ulicznym

LonWorks

LonWorks

inteligentne sterowanie oświetleniem

LonWorks jest to ogólnoświatowy standard dla rozproszonych systemów automatyki i sterowania stworzony przez amerykańską firmę Echelon. Do komunikacji wykorzystywany jest standardowy protokół LonTalk, dzięki czemu urządzenia LonWorks różnych producentów bez przeszkód mogą ze sobą współpracować.