News - 12.03.2015

Ogłoszenie o pracę – TECHNIK / INŻYNIER SERWISU

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, APANET Green System aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

TECHNIK / INŻYNIER SERWISU

Zakres obowiązków:

-        montaż/ testowanie/ uruchamianie urządzeń elektronicznych

-        serwisowanie urządzeń elektronicznych

Wymagania:

-        wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane elektroniczne)

-        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

-        umowę na okres próbny, pełny etat

-        pracę w centrum Wrocławia

-        możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

sekretariat@apanet.pl

Rozwiązania

Rozwiązania sterowanie oświetleniem ulicznym

LonWorks

LonWorks

inteligentne sterowanie oświetleniem

LonWorks jest to ogólnoświatowy standard dla rozproszonych systemów automatyki i sterowania stworzony przez amerykańską firmę Echelon. Do komunikacji wykorzystywany jest standardowy protokół LonTalk, dzięki czemu urządzenia LonWorks różnych producentów bez przeszkód mogą ze sobą współpracować.