News - 26.07.2011

Przedstawicielstwo handlowo-techniczne w Londynie

inteligentne systemy sterowania oświetleniem ulicZ przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy przedstawicielstwo handlowo-techniczne w Londynie. Nasz partner będzie pomagał naszym klientom w całej Wielkiej Brytanii w sprawach technicznych, a także będzie dokonywał w naszym imieniu sprzedaży naszych urządzeń i systemów na terenie Wysp Brytyjskich.

Niniejsza umowa o współpracy jest odpowiedzią na duże zainteresowanie inteligentnymi systemami sterowania oświetleniem ulic. Mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy będziemy mieli lepszy kontakt z naszymi klientami. Prowadzimy również rozmowy z partnerami dotyczące naszej obecności w kolejnych stolicach europejskich. Szczegóły dotyczące naszego przedstawicielstwa w Londynie i innych lokalizacjach opublikujemy w ciągu najbliższych dni.

Rozwiązania

Rozwiązania sterowanie oświetleniem ulicznym

LonWorks

LonWorks

inteligentne sterowanie oświetleniem

LonWorks jest to ogólnoświatowy standard dla rozproszonych systemów automatyki i sterowania stworzony przez amerykańską firmę Echelon. Do komunikacji wykorzystywany jest standardowy protokół LonTalk, dzięki czemu urządzenia LonWorks różnych producentów bez przeszkód mogą ze sobą współpracować.