News - 08.07.2014

Publikacje w LightExpress

greensystm-lightexpress-top

Magazyn oświetleniowy LightExpress (numer Maj-Czerwiec 2014) zamieścił kilka publikacji dotyczących idei SmartStreetLights oraz standardu LonWorks i organizacji certyfikującej LonMark International.

W tym numerze znalazł się również artykuł o naszej firmie (str. 15) a także rozwiązaniach software’owych przez nas oferowanych – StreetLight.Vision (str.10).

lightexpress-mag

link do magazynu

Cieszymy się z naszej obecności w tym magazynie – na pewno pomoże nam to w realizacjach poza granicami kraju a także w zdobywaniu nowych kontraktów. Propagowanie wiedzy na temat najlepszych na świecie rozwiązań technicznych bardzo dobrze służy rozwojowi całego sektora rynku. Nasza obecność w LightExpress dowodzi, że APANET Green System sp. z o.o. jest w pierwszej światowej lidze.

 

Rozwiązania

Rozwiązania sterowanie oświetleniem ulicznym

LonWorks

LonWorks

inteligentne sterowanie oświetleniem

LonWorks jest to ogólnoświatowy standard dla rozproszonych systemów automatyki i sterowania stworzony przez amerykańską firmę Echelon. Do komunikacji wykorzystywany jest standardowy protokół LonTalk, dzięki czemu urządzenia LonWorks różnych producentów bez przeszkód mogą ze sobą współpracować.