News - 26.03.2012

Targi Światło 2012

inteligentne sterowanie oświetleniemDziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska na tegorocznych targach ŚWIATŁO 2012. Mieliśmy okazję zaprezentować zasadę działania inteligentnego systemu sterowania oświetleniem ulicznym. Bardzo duże zainteresowanie naszym stoiskiem potwierdziło tylko fakt, że temat racjonalizacji zużycia energii elektrycznej w oświetleniu drogowym jest tematem interesującym dla co raz większej ilości podmiotów odpowiedzialnych za utrzymanie dróg.
Cieszymy się, że mogliśmy zainteresować następnych potencjalnych użytkowników takich systemów. Dzięki tej imprezie targowej na pewno liczba podmiotów przekonanych do słuszności idei oszczędzania w dziedzinie oświetlenia ulicznego na pewno wzrośnie i mamy nadzieję, że szybko wzrośnie również ilość inteligentnych instalacji oświetleniowych.

Rozwiązania

Rozwiązania sterowanie oświetleniem ulicznym

LonWorks

LonWorks

inteligentne sterowanie oświetleniem

LonWorks jest to ogólnoświatowy standard dla rozproszonych systemów automatyki i sterowania stworzony przez amerykańską firmę Echelon. Do komunikacji wykorzystywany jest standardowy protokół LonTalk, dzięki czemu urządzenia LonWorks różnych producentów bez przeszkód mogą ze sobą współpracować.