News - 25.06.2013

Umowa partnerska z HEP GmbH

hep-headquaters

 

hep-logotype

APANET Green System sp. z o.o. podpisała właśnie umowę o współpracy technicznej i handlowej z firmą HEP GmbH – jednym z wiodących producentów stateczników i zasilaczy lamp. HEP specjalizuje się w rozwiązaniach przygotowanych do stosowania systemów sterowania zarówno w technologii lamp LED’owych jak i sodowych wysokoprężnych HPS.

Jednym z priorytetów tej firmy jest projektowanie i produkowanie wysokowydajnych, regulowanych zasilaczy przeznaczonych do różnego rodzaju systemów oświetleniowych. Inteligentne systemy sterowania oświetleniem wymagają nowoczesnych rozwiązań wykonawczych. Nasi klienci znajdą teraz w jednym miejscu wszystkie elementy inteligentnego systemu sterowania ulic.

Tym ciekawsza jest to informacja, że produkty firmy HEP GmbH są chyba najlepszymi rozwiązaniami zasilającymi lampy LED czy HPS zarówno pod względem technicznym jak i cenowym.

Rozwiązania

Rozwiązania sterowanie oświetleniem ulicznym

LonWorks

LonWorks

inteligentne sterowanie oświetleniem

LonWorks jest to ogólnoświatowy standard dla rozproszonych systemów automatyki i sterowania stworzony przez amerykańską firmę Echelon. Do komunikacji wykorzystywany jest standardowy protokół LonTalk, dzięki czemu urządzenia LonWorks różnych producentów bez przeszkód mogą ze sobą współpracować.