News - 27.07.2011

Współpracujemy z CDE

ekologiczna energetykaFirma APANET green system sp. z o.o. podpisała właśnie umowę o wzajemnej współpracy z Centrum Doradztwa Energetycznego sp. z o.o.  CDE zajmuje się szeroko rozumianymi usługami doradczymi w zakresie energetyki oraz racjonalizacji zużycia energii. Jej klientami są zarówno klienci indywidualni, przedsiębiorstwa jak i samorządy.

Zakres usług CDE jest bardzo szeroki i współpraca APANET green system pomoże mu rozszerzyć swoją ofertę. Mamy bowiem możliwość w elastyczny sposób tworzyć rozwiązania elektroniczne dostosowane do potrzeb klientów, które to CDE zna bardzo dobrze dzięki temu, że ma ciągły kontakt z klientami w bardzo wielu segmentach rynku związanych z nowoczesną i ekologiczną energetyką.

Rozwiązania

Rozwiązania sterowanie oświetleniem ulicznym

LonWorks

LonWorks

inteligentne sterowanie oświetleniem

LonWorks jest to ogólnoświatowy standard dla rozproszonych systemów automatyki i sterowania stworzony przez amerykańską firmę Echelon. Do komunikacji wykorzystywany jest standardowy protokół LonTalk, dzięki czemu urządzenia LonWorks różnych producentów bez przeszkód mogą ze sobą współpracować.