News - 08.11.2013

„Zielony klimat” – wystawa w Pałacu Kultury

Zielony-KLimatSerdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych w dniach 12-22 listopada 2013 na wystawę „Zielony klimat – edukacja i technologie dla ochrony środowiska„, która odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w związku z Konferencją Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu COP19.

Otwarcie wystawy pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej odbędzie się z udziałem Pani Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz 12 listopada o godzinie 9:00 w sali Marmurowej PKiN.

Niezmiernie nam miło, że możemy podczas tej wystawy zaprezentować inteligentny system sterowania oświetleniem ulic firmy APANET Green System sp. z o.o. i system zarządzania siecią oświetleniową StreetLight.Vision.

Rozwiązania

Rozwiązania sterowanie oświetleniem ulicznym

LonWorks

LonWorks

inteligentne sterowanie oświetleniem

LonWorks jest to ogólnoświatowy standard dla rozproszonych systemów automatyki i sterowania stworzony przez amerykańską firmę Echelon. Do komunikacji wykorzystywany jest standardowy protokół LonTalk, dzięki czemu urządzenia LonWorks różnych producentów bez przeszkód mogą ze sobą współpracować.