Praca inteligentne sterowanie oświetleniem

Firma APANET GREEN SYSTEM w związku z planowanym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowiska:

Inżyniera elektronika :

od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

- doświadczenia w projektowaniu urządzeń elektronicznych,
- znajomości technik mikroprocesorowych,
- doświadczenia w programowaniu,
- kreatywności i samodzielności w działaniu,
- działania nastawionego na efekty,
- dobrej znajomości j. angielskiego.

Specjalisty ds. marketingu i sprzedaży:

- znajomości rynku urządzeń elektronicznych,
- doświadczenia w sprzedaży i pozyskiwaniu kontraktów,
- rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
- dobrej znajomości j. angielskiego,
- dodatkowym atutem będzie znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

- ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne zarobki adekwatne do wyników pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość pracy w dynamicznym zespole i kreacji własnych pomysłów,

Kandydatów na powyższe stanowiska prosimy o przysłanie do nas e-maila ze swoim CV oraz listem motywacyjnym na adres biuro@greensys.pl

TECHNIK / INŻYNIER SERWISU

Zakres obowiązków:

-        montaż/ testowanie/ uruchamianie urządzeń elektronicznych
-        serwisowanie urządzeń elektronicznych

Wymagania:

-        wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane elektroniczne)
-        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

-        umowę na okres próbny, pełny etat
-        pracę w centrum Wrocławia
-        możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@apanet.pl

Rozwiązania

Rozwiązania inteligentne oświetlenie drogowe

LonWorks

LonWorks

inteligentne oświetlenie hal

LonWorks jest to ogólnoświatowy standard dla rozproszonych systemów automatyki i sterowania stworzony przez amerykańską firmę Echelon. Do komunikacji wykorzystywany jest standardowy protokół LonTalk, dzięki czemu urządzenia LonWorks różnych producentów bez przeszkód mogą ze sobą współpracować.

Aktualności

Aktualności oświetlenie hal

Apanet na IoT Fest Warszawa

29.06.2017 | IoT Fest jest cyklem jednodniowych bezpłatnych wydarzeń, które odbywają się [...]

Nasz film! W prostych słowach o zaawansowanej technologii

22.04.2017 | O tym, czym jest, w jaki sposób działa i jakie [...]