Praca inteligentne sterowanie oświetleniem

Firma APANET GREEN SYSTEM w związku z planowanym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowiska:

Inżyniera elektronika :

od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

- doświadczenia w projektowaniu urządzeń elektronicznych,
- znajomości technik mikroprocesorowych,
- doświadczenia w programowaniu,
- kreatywności i samodzielności w działaniu,
- działania nastawionego na efekty,
- dobrej znajomości j. angielskiego.

Specjalisty ds. marketingu i sprzedaży:

- znajomości rynku urządzeń elektronicznych,
- doświadczenia w sprzedaży i pozyskiwaniu kontraktów,
- rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
- dobrej znajomości j. angielskiego,
- dodatkowym atutem będzie znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

- ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne zarobki adekwatne do wyników pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość pracy w dynamicznym zespole i kreacji własnych pomysłów,

Kandydatów na powyższe stanowiska prosimy o przysłanie do nas e-maila ze swoim CV oraz listem motywacyjnym na adres biuro@greensys.pl

TECHNIK / INŻYNIER SERWISU

Zakres obowiązków:

-        montaż/ testowanie/ uruchamianie urządzeń elektronicznych
-        serwisowanie urządzeń elektronicznych

Wymagania:

-        wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane elektroniczne)
-        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

-        umowę na okres próbny, pełny etat
-        pracę w centrum Wrocławia
-        możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@apanet.pl

Rozwiązania

Rozwiązania inteligentne oświetlenie drogowe

LonWorks

LonWorks

inteligentne oświetlenie hal

LonWorks jest to ogólnoświatowy standard dla rozproszonych systemów automatyki i sterowania stworzony przez amerykańską firmę Echelon. Do komunikacji wykorzystywany jest standardowy protokół LonTalk, dzięki czemu urządzenia LonWorks różnych producentów bez przeszkód mogą ze sobą współpracować.

Aktualności

Aktualności oświetlenie hal

O przyszłości otwartych inteligentnych systemów sterownia

14.02.2018 | O przyszłości otwartych inteligentnych systemów sterownia, w rozmowie z agencją [...]

Spotkania B2B Apanet z firmami tajwańskim

23.10.2017 | Dziś, tj. 23 października bierzemy udział w spotkaniach B2B zorganizowanych [...]