Strategia inteligentne sterowanie oświetleniem

Głównym celem działania firmy APANET Green System sp. z o.o. jest zdobycie i utrzymanie pozycji lidera w branży systemów sterowania i kontroli zużycia mediów. Chcemy być dla naszych klientów jak najlepszym dostawcą innowacyjnych systemów pomagających im racjonalnie zarządzać zużyciem mediów w rozproszonych instalacjach.

Aby być tego dokonać, firma nastawiona jest na doskonalenie w trzech głównych obszarach działania:

  1. Innowacyjność
  2. Nastawienie na klienta
  3. Konkurencyjność

Realizując projekty dokładamy wszelkich starań, aby zastosowane w nich rozwiązania były najlepszymi na rynku, a jeśli takich nie ma – to je tworzymy.

Swoim działaniem pokazujemy, że hasło „klient jest najważniejszy” ma dla nas wielkie znaczenie. Sprzedajemy takie systemy, aby klient był maksymalnie zadowolony i aby odniósł możliwie największe korzyści z jego użytkowania. Nastawiamy się także na edukacje klientów – potencjalny klient, gdy jest świadomy swoich potrzeb i wie jak je zaspokoić, wcześniej czy później będzie na etapie, na którym rozważy naszą ofertę.

Aby taki potencjalny klient stał się naszym stałym partnerem biznesowym, dbamy, aby nasze produkty były konkurencyjne. Dokładamy wszelkich starań, by funkcjonalność naszych systemów była tak duża, jak tylko jest możliwe przy cenie gwarantującej uzyskanie krótkiej stopy zwrotu z inwestycji.

Rozwiązania

Rozwiązania inteligentne oświetlenie drogowe

LonWorks

LonWorks

inteligentne oświetlenie hal

LonWorks jest to ogólnoświatowy standard dla rozproszonych systemów automatyki i sterowania stworzony przez amerykańską firmę Echelon. Do komunikacji wykorzystywany jest standardowy protokół LonTalk, dzięki czemu urządzenia LonWorks różnych producentów bez przeszkód mogą ze sobą współpracować.

Aktualności

Aktualności oświetlenie hal

O przyszłości otwartych inteligentnych systemów sterownia

14.02.2018 | O przyszłości otwartych inteligentnych systemów sterownia, w rozmowie z agencją [...]

Spotkania B2B Apanet z firmami tajwańskim

23.10.2017 | Dziś, tj. 23 października bierzemy udział w spotkaniach B2B zorganizowanych [...]